Послуга

Розробка віртуальної реальності

Створення повноцінних проектів у віртуальній реальності будь-якої складності для різних потреб. Включає проекти для мобільної, десктопної, бездротової віртуальної реальності, а також рішення для веб ресурсів.
З чим ми працюємо
Наші технології
Як ми можемо допомогти
Розробка десктопних рішень у віртуальній реальності включає використання окулярів, персонального комп'ютера і додатку. Відрізняється високим рівнем деталізації, але обмежений дротами і дорогим обладнанням. Ми працюємо з більшістю існуючих окулярів віртуальної реальності, включаючи Oculus, HTC, Sony і т.д.
Вимагає використання окулярів віртуальної реальності (кардборд) і мобільного додатку. Відрізняється спрощеним дизайном і нізькополігональними 3D об'єктами через великі обмежень по вазі додатку.
Бездротова або stand-alone віртуальна реальність вимагає наявності спеціальних окулярів віртуальної реальності і додатку. Відрізняється середньою графікою, недорогим обладнанням, відсутністю проводів і персонального комп'ютера. Ми працюємо з більшістю існуючих окулярів, включаючи Oculus Quest, Oculus Go, HTC Cosmos і інші.
Розробка модульних рішень для вставки на сайти. Найчастіше використовується як відео / фото 360 або демонстрація 3D моделей / об'єктів.
Десктопний VR
Мобільний VR
Бездротовий VR
Веб VR
Наші кейси
Портфоліо
Усі проекти