Послуга

Розробка доповненої реальності

Створення мобільних і десктопних додатків з використанням технології доповненої реальності, включаючи розпізнавання облич, створення масок для Facebook і Instagram, розпізнавання 3D / 2D об'єктів, ГЕО ідентифікацію, складні серверні рішення.
З чим ми працюємо
Наші технології
Як ми можемо допомогти
Маркерна доповнена реальність заснована на використанні маркерів (Таргетів) для відтворення контенту. Маркерами можуть виступати зображення і 3D об'єкти. Особливостями технології є велике покриття мобільних пристроїв і простота у використанні.
Безмаркерная доповнена реальність використовує будь-які плоскі поверхні для відтворення контенту. Технологія обмежена потужністю мобільних телефонів, що підтримують даний функціонал. Стабільно працює з iPhone 6s і новіше і Android пристроями, вартістю дорожче 200$.
Технологія Spark AR дозволяє створювати різноманітний контент в доповненої реальності на основі мобільних додатків Instagram і Facebook. Кількість контенту та його зміст лімітовано технологією.
Використовуючи новітні бібліотеки Google і Apple, ми розробляємо високотехнологічні рішення на основі ідентифікації облич користувачів. Стабільно працює тільки на топових телефонах - iPhone 10 і нові, Android від 400 доларів і дорожче.
Маркерна AR
Безмаркерна AR
Фільтри і маски Facebook, Instagram
Розпізнавання обличчя
Наші кейси
Портфоліо
Усі проекти