3D Shoes

3D modeling / 2020, Торгівля
Клиент
Під NDA, італійський бренд взуття
Мета
створити модульне рішення для сайту, яке дозволить користувачам створювати своє унікальне взуття в 3D, обертати отриману модель і робити замовлення.
Технічні характеристики
Фреймворк: Babylon.js
Пристрої: десктопні та мобільні
Команда
Project Manager, Senior Dev, UI/UX designer, Senior 3D artist, QA spec

Дослідження

Завдання створити інтерактивну 3D модель взуття не є тривіальною, тому нам довелося витратити кілька днів на пошук відповідного фреймворка. У підсумку ми зупинили свій вибір на babylon.js. Важливу роль відіграла наявність документації.

Розробка

Після вибору babylon.js як найбільш ефективного інструменту по роботі з 3D моделями в цьому випадку, ми зіткнулися з новою проблемою. Краса моделі безпосередньо залежала від ваги текстур і матеріалів, що накладаються на модель. Нашим завданням став пошук оптимального співвідношення завантаження системи з красою відображення. Після сотні тестів, ми знайшли найбільш оптимальний підхід, отримавши високу якість при невеликому навантаженні.

3D модель

Розробка 3D моделі виявилася теж непростим завданням, так як потрібно було зібрати не одну модель, а свого роду конструктор, щоб кілька елементів гармонійно виглядали разом. Важливу роль зіграла і робота з налаштуванням світла і матеріалів, яка дозволила створити близьку до реальності модель.

 

Зв'язатися з нами
Let’s create together
something special
get in touch
Наші кейси
Портфоліо
Усі проекти