Світ Хопсів AR

AR, Game / 2019, Entartainment
Замовник
Бренд Хопси, Група Компаній "Молочний Альянс", Україна
Мета
розробити масштабний ігровий мобільний додаток з використанням доповненої реальності
Технічні характеристики
Середовище розробки, SDK: Unity 3D, Easy AR
Пристрої: 95% існуючих смартфонів
Команда
Project Manager, Senior Dev, Middle Dev, Junior Dev, Senior 3D artists, Middle 3D artists, Senior 3D animators, UI/UX designer, 2D artist, Sound designer, Game Developer, Screenwriter.

Підсумки

  • 5 мобільних ігор з Хопсами в головній ролі
  • більше 100 елементів одягу
  • 30 історій в доповненої реальності
  • більше 50 ігрових квестів
  • онлайн битва між гравцями
  • система рівнів і винагород
  • 30+ годин ігрового контенту

Це далеко не повний перелік того, що ми реалізували в даному проекті.

Початок

Коли ми дізналися про наявність тендера на проект Хопси від наших партнерів, що працюють в галузі маркетингових стратегій та комунікацій, ми прийняли тверде рішення, що повинні перемогти. Проект Хопси вже набирав популярність серед дітей, а продаж йогурту зростав завдяки яскравим персонажам і потужній рекламній підтримці по всіх можливих каналах зв’язку. Ми почали збирати інформацію про Хопсів в інтернеті, завантажувати існуючі програми з Хопсами, досліджувати плюси і мінуси. Після тижнів проробленої роботи, щоденних мозкових штурмів, трьох повністю змінених концептів розвитку, ми все таки сформували глобальну ідею по тому, що потрібно дати дітям і як це має виглядати.

Тендер

Участь в тендері це завжди складний, нервовий процес, а особливо, коли мова йде про лідерів з виробництва молочної продукції в Україні. Охочих запропонувати свої послуги були сотні, а після технічного відбору, залишилися десятки топових компаній зі створення доповненої реальності. Нашій компанії тоді було тільки 2 роки і ми не могли похвалитися сотнями кейсів за плечима, але у нас було бажання створити по-справжньому крутий продукт. Тендер складався з багатьох раундів, на кожному з яких наші ідеї розглядалися під мікроскопом, під кожне припущення запрошувалися фактичні дані, а наші попередні проекти перевірялися службою безпеки молочного гіганта. Після кількох місяців підготовки, роботи і зустрічей, ми отримали відповідь - Ви обрані переможцем в тендері.

Роботи

З дня перемоги почалися довгі трудові будні, наповненні ще більшою кількістю мозкових штурмів, досліджень і нервів. Перед нами стояло завдання довести свій рівень професіоналізму і виправдати покладені на нас надії. Ми почали опитувати дітей, піднімати сотні досліджень по утриманню аудиторії, тестувати ігрові механіки, шукати оптимальні рішення.

3D герої

Ми отримали існуючі 3D моделі героїв і почали роботу по їх вдосконаленню. Нашим завданням було максимально досягти якості героїв з реклами, зберігши при цьому оптимальну кількість полігонів, щоб мобільні пристрої не вимикалися через брак оперативної пам’яті.

Хаб

Окремим напрямком стала розробка дерева, де живуть Хопси - Хаба. Будинок Хопсів вже миготів в рекламі, але його потрібно було окремо створити для мобільної версії в 3D з урахуванням нових ігор і функціоналу програми.

Ігри

Кожен з Хопсів являє собою унікальну особистість зі своїми ідеями, думками, характером і світоглядом. Проаналізувавши кожного героя, ми розробили ігри, які найкращим чином відповідають характеру Хопсів. Особливістю даного напрямку стало балансування між ігровим контентом для кожного героя - незважаючи на істотну різницю в ігрових стилях, ми повинні були усереднити зусилля і час в іграх, щоб грати було однаково цікаво і вигідно за кожного персонажа.

Фрукти

Після успішного проходження гри користувачі отримують фрукти, які потім можна змішувати в йогуртозмішувачі за рецептами. Є прості, середні і складні рецепти. Залежно від рецепта, користувач отримує простий рідкісний або навіть легендарний лутбокс.

Лутбокси, одяг

Лутбокси - це скрині, в яких заховані елементи одягу для Хопсів. Всього в грі розроблено 101 елемент одягу. Кожен елемент має свої унікальні бонуси, які даються для гри. Лутбокси можна отримати як завдяки змішуванню йогуртів, так і за проходження кожного нового рівня персонажів.

Гра між гравцями

У розробленому рішенні, для збільшення залученості, ми впровадили битви між гравцями на основі досвіду, рівня Хопсів, одягу персонажів і кількості йогуртів. Кожен бажаючий може викликати на дуель іншого гравця, і буде битися з ним в чесній сутичці. Переможе той, хто краще підготувався до бою і одягнув своїх гравців в кращий одяг.

Доповнена реальність

Технологія доповненої реальності використовується в цьому проекті як WoW ефект і інструмент для збільшення обсягу продажів продукції. Так, щоб відкрити лутбокс, користувач повинен навести камеру телефону на етикетку йогурту. Таким чином, чим більше йогуртів користувач купив, тим більше лутбоксов він зможе відкрити.

Також в доповненої реальності користувачі можуть битися з іншими гравцями, виставляючи перед собою своїх Хопсів і Хопсів противника. Доповнена реальність допомагає вибрати противники і визначити, які шанси на перемогу, так як відразу видно, хто як одягнений. Після перемоги, користувач також має навести камеру телефону на йогурт, щоб отримати свою винагороду.

Крім цього, користувачі можуть перенести Хаб на доповнену реальність, розмістивши будинок і Хопс в будь-якій реальній локації.

Історії у доповненій реальності

Після того, як гравець досягає 10 рівня по кожному Хопсу у нього відкривається можливість переглянути захоплюючі історії в доповненої реальності і дізнатися багато нового про навколишній світ в ігровій та цікавій формі.

Статистика

Розроблений додаток відстежує величезну кількість статистичних даних, які дозволяють виявити інтерес користувачів, визначити їх мотиви, бажання, вибрати сюжети, які подобаються більше за інші. Це дозволяє планувати нові маркетингові активності на підставі реальних цифр.

Зв'язатися з нами
Let’s create together
something special
get in touch
Наші кейси
Портфоліо
Усі проекти