Меню екранів віртуальної примірки

Історія про те, як компанія Lookinar розробила інноваційне рішення для німецької компанії по використанню доповненої реальності для створення по-справжньому унікального мобільного додатку для примірки і подальшої покупки окулярів.

Передісторія

Ринок оправ, сонцезахисних окулярів та окулярів для зору розвивається стрімкими темпами, виявляючи тенденцію до створення унікальних якісних товарів. Великі гравці змінили свої стратегії з випуску однотипних моделей з логотипами відомих брендів на випуск унікальної люксової продукції, з акцентом на ручну роботу та інновації. І поки ринок знаходиться в стані невизначеності, переживаючи етап бурхливих трансформацій, в яких задіяні такі гіганти індустрії, як Luxottica, Safilo, Kering, LVMH, невеликі компанії знаходять свої можливості для зростання і стрімкого розвитку.

Віртуальна примірка у доповненій реальності

Початок.

Так сталося і з компанією з Германії . Її засновник, ще під час свого навчання в Берлінській вищій Технічної Школі зрозумів, що справжнє майбутнє - за створенням унікальних речей за доступною ціною. Такий підхід міг бути реалізований тільки при наявності одного важливого компонента - стійкого виробничого інноваційного процесу. Зібравши команду професійних дизайнерів, конструкторів і управлінців, була створена компанія, націлена на створення простого, доступного і, в той же час, унікального продукту.

Необхідність розвитку.

Час минав, компанія розвивалася, росли продажу і клієнти. Але разом з ними росли і конкуренти, метою яких була прибуток, а не якісна продукція. В умовах, що склалися, було прийнято рішення взяти курс на впровадження інноваційності в процес презентації продукції за рахунок використання доповненої реальності.

Через особливості унікального виробництва, покупець бачив фінальний результат тільки після отримання готової моделі окулярів. До цього, він міг тільки уявляти, як модель буде сидіти на його обличчі. З огляду на рівень професіоналізму команди, було почато пошук рішення, яке спростило б цей процес і дало можливість покупцям відразу побачити, що вони отримають в кінці. Таким рішенням стала доповнена реальність.

Додаток віртуаьлної примірки

Знайомство з Lookinar.

На момент знайомства з компанією Lookinar, вже було отримано ряд пропозицій від інших ай-ті компаній, готових взятися за виконання роботи. Це були компанії з Канади, Індії та Росії. Наша компанія не пропонувала дешеве рішення, не пропонувала зробити швидко, ми пішли іншим шляхом. З огляду на складність розробки, інноваційність технології і нашу зацікавленість в створенні по-справжньому крутого продукту, ми запропонували створити MVP за свій рахунок, щоб визначити, чи впораємося ми з поставленим завданням. Через 3 тижні після старту робіт над MVP, ми підписали контракт і приступили до розробки основного додатка.

Головне меню віртуальної примірки

Виробництво

Початковим завданням додатку було примірка окулярів, але водночас розробки готового рішення, думки та ідеї ставали дедалі масштабнішим. Спочатку, ми додали можливість заміни кольорів, потім додали особистий кабінет, потім - функцію “Кошик”. Перше тестування програми на виставці в Німеччині дало відмінні результати, але відкрило нові проблеми. Користувачі з поганим зором, знімаючи окуляри, просто не могли побачити себе в екрані телефону з новими моделями. Ми почали шукати рішення і створили функцію запису і відео з великою кнопкою, щоб користувачі змогли подивитися на себе з екрану. Зрозумівши, що це чудова ідея для просування в соціальних мережах, ми додали функцію соціального шейрінга - тепер блогери можуть постити Селфі і питати свою аудиторію про те, який колір і модель їм більше підходить.

Закінчивши основний функціонал, додаток вирушив до оптиків-партнерів для тестування, звідки ми отримали нові побажання. Партнери запросили запровадити функцію “Найближчого партнера”, щоб користувач зміг відразу вибудувати маршрут і отримати кваліфіковану консультацію. Ми створили базу оптиків-партнерів, налаштували функцію визначення відстані, додали зв’язок з Google Maps.

Після повторного тестування і спілкування з оптиками, було прийнято рішення додати можливість користувачам робити гравіювання, потім оптики попросили додати функціонал по відправці рецепта, бронювання часу зустрічі і багато іншого.

Фінал або новий старт

Починаючи з маленької ідеї демонстрації моделей очок в доповненої реальності, ми створили багатофункціональну платформу з підбору свого унікального стилю в доповненій реальності. Попереду нас чекає величезна кількість нових ідей, серед яких створення автономної системи покупки без фізичного спілкування, додавання функцій оплати і багато чого іншого.

Хочете перевірити наш додаток в дії?
Додаток доступний тільки для iPhone 10 або новіше.

Завантажити додаток віртуальної примірки